قیمت آموزش کراتین مو

دسته بندی |وبلاگکراتین مو
calender۱۴۰۱/۱۲/۱۸
قیمت آموزش کراتین مو

می‌بینید که چگونه موهایتان را صاف کنید. برندهای مختلفی در این زمینه وجود دارد که با یک به یک آن‌ها آشنا خواهید شد. بعد از کسب این اطلاعات، نوبت به آموزش احیای مو می‌رسد. شما بعد از آموزش باید به صورت عملی و در حضور مربی خود موهای مدل را صاف و احیا کنید.

 

دوره صاف کردن مو

شما بعنوان یک متخصص کراتین مو باید بتوانید چیزهای مختلفی مثل میزان فر بودن مو، مقدار آسیب دیدگی مو، درجه خشکی و.... را تشخیص بدهید. در مرحله بعد از آموزش کراتین مو با روش‌های کراتین موها مثل ریباندینگ،هیدروتاکس  صافی و احیا (گلوبال)، بوتاکس مو، پلکس تراپی و خاویارتراپی آشنا خواهید شد. نکته مهم دیگری که باید راجع به آن صحبت کنیم، نحوه اتو کشیدن مو است.‌ چرا که اگر به درستی انجام نشود، ریشه موها آسیب می‌بینند. به همین دلیل فیکس کردن اتو بر روی موها اهمیت زیادی دارد. در دوره حرفه‌ای مباحثی که مثل ریباندینگ، بوتاکس مو، نانو گلوبال مو آموزش داده می‌شود. اگر بخواهید در دوره صافی و احیای مو شرکت کنید، به مدت ۲۴ ساعت آموزش می‌بینید. قیمت دوره به صورت نیمه خصوصی هفت میلیون می‌باشد. البته در صورتی که بخواهید در کلاس‌های فشرده شرکت کنید، باید پنج میلیون و هفتصد بپردازید. لازم به ذکر است که شرکت در این دوره احتیاجی به پیش نیاز ندارد.

 

قیمت آموزش کراتین مو

 

دوره ریباندینگ مو

در این دوره که به آن صافی ژاپنی یا صافی شلاقی نیز گفته می‌شود، کاربر یاد می‌گیرد که با استفاده از مواد شیمیایی و حرارت، موها را لخت و زیبا کند.‌ در ریباندینگ مو، به علت تغییری که در ساختار موها ایجاد می‌شود، نرم و خوش حالت می‌شوند‌. هنرجو در مرحله بعدی یاد می‌گیرد که ریباندینگ مو را به درست ترین شیوه ممکن انجام دهد. شرکت در این دوره نیز احتیاج به هیچ‌گونه پیش نیازی ندارد. هنرجو ۵ ساعت آموزش می‌بیند و باید دو و نیم میلیون تومان هزینه کند. البته هزینه کلاس خصوصی بیشتر است و در صورت شرکت در آن باید مبلغی برابر با   ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان بپردازید.

 

چه ابزار و وسایلی برای شرکت در دوره ها لازم است؟

ابزار در قالب پک به هنرجویان ارائه می‌شود و هزینه آن به‌صورت جداگانه دریافت می‌شود. یکی از وسایل مورد نیاز اتوی مو است. البته باید بتوان آن را تا دمای  ۲۳۰ درجه گرم کرد. بقیه وسایل شامل سشوار دستی، کلاه،  مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کاچوئی، شامپو با ph بالا، شامپو فری سولفات، ماسک مو، عینک، ماسک، حوله، دورگردنی، گوش گیر پلاستیکی و.... است.

 

بازار کار صاف کردن مو چگونه است؟

دنیای مد تغییرات زیادی پیدا کرده است. هر روز افراد بیشتری تمایل پیدا می‌کنند که از خدمات کراتین برای صاف کردن و احیای موهایشان استفاده کنند. همچنین ورود به بازار کار نیز آن قدر سخت نیست و شما بعد از به دست آوردن مهارت‌های لازم می‌توانید مشغول به کار شوید. درآمد این رشته که جزو آرایشگری محسوب می‌شود، بالاست و افراد می‌توانند به موفقیت‌های چشمگیری برسند. شایان ذکر است که شما می‌توانید بعد از گذراندن دوره، مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنید.

 

آموزشگاه صافی و احیای مو

 

 تاسیس سالن با  مدرک صافی و احیای مو 

اگر تمایل دارید که سالن تاسیس کنید، باید دوره هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

 

 آموزش صافی و احیای مو چند جلسه دارد؟

این دوره در ۶ جلسه ۴ ساعته برگزار می‌شود. این آموزش ها در زمان‌های مختلف و به دو صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می‌شوند.

 

وسایل صافی مو رو از چگونه می توان  تهیه کرد؟

همانطور که گفتیم، وسایل صافی مو باید به صورت جداگانه در یک پک آموزشی تهیه شوند. البته باید هزینه آن پرداخت شود. اتوی مو یکی از این وسایل است که باید نحوه کار کردن با آن را بلد باشید.

در این مقاله در مورد کراتین مو به شما توضیح دادیم. همانطور که گفتیم، برای یادگیری صافی مو باید در یک سری دوره ها شرکت کنید. هزینه شرکت در این کلاس ها متفاوت است. شما با توجه به علاقه و نیاز خود می‌توانید بهترین دوره را برای آموزش انتخاب کنید. امیدواریم که تا پایان مقاله همراه ما بوده باشید و توانسته باشید اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید. برای آشنایی بیشتر هم میتوانید مطالب آموزش نانوکراتین مو و آموزش قدم به قدم کراتین مو و آموزش کراتین موی آسیب دیده را هم ببینید.

پرسش ها
پرسشی وجود ندارد!